Říjen 2007

Fitness podle celebrit

27. října 2007 v 12:00 diety & tipy
Každá z nás potřebuje jiný cvičební tréning. Stejně jako známé celebrity. Otestujte svůj typ v našem hvězdném kvízu a zjistěte, jaké cvičení je vhodné právě pro vás.
hvezdne diety

Pilates

25. října 2007 v 8:00 cviky
Nečekejte žádné zázračné hubnutí bez námahy, zato se budete moci těšit na zaručený výsledek. Metoda Pilates je jednoduché, ale velmi účinné cvičení založené především na velké koncentraci. S úmorným posilováním nemá nic společného. Jde spíše o protáhnutí a systematické zpěvnění svalů.

Dotáázek...

24. října 2007 v 19:30 kecy
Jak jste si již jistě všimly, v poslední době spíš přibývaj články s různorodou tematikou než jen na hubnutí... Moje jídelníčky sem zatím nedávám, protože jsou hrozný a spíš je to jako odpuzující příklad. Tak jsem se vás chtěla zeptat, jeslti má cenu s blogem pokračovat.. Protože ohlasy na něj žádný neslyšim, tak jeslti to má vůbec cenu dělat ho dál..
Vaše Majuschka

Tajemství přitažlivosti

24. října 2007 v 12:00 diety & tipy
Usmívejte se
Absolutním základem všeho je úsměv - stačí si prý udělat nezávazný test: vejít do místnosti a usmát se na libovolného muže. "Když se na někoho usměješ, můžeš si být jistá, že z tebe celý večer nespustí oči. Nemusíš mu dávat najevo, že ho balíš nebo chceš. Stačí se jenom usmát," tvrdila Klára, podle níž se pro něj okamžitě stanete atraktivním objektem, středobodem jeho vesmíru - patrně mu bude hlavou vrtat spousta otázek: Známe se? Líbím se jí? anebo Vypadám tak neodolatelně? Za pravdu jí dávají i výzkumy, při nichž dobrovolníci hodnotili, kteří lidé jim připadají atraktivní: ti, kdo se usmívali, byli hodnoceni jako víc sexy.

Pětkrát denně sáhněte po ovoci

23. října 2007 v 17:50 diety & tipy
Ovoce a zelenina prospívají tělu hned několika různými způsoby. Mimo jiné snižují koncentraci nebezpečného cholesterolu v krvi a také zlepšují poměr draslíku a sodíku, čímž rovněž chrání srdce.
Navíc konzumace ovoce a zeleniny zlepšuje trávení a v neposlední řadě díky nízkému množství kalorií pomáhá udržení štíhlé linie.
"Lidem, kteří je jedí pětkrát denně, hrozí infarkt myokardu a mrtvice o polovinu méně než těm, kdo je jedí málo nebo vůbec," vysvětluje Rudolf Poledne, předseda Fóra zdravé výživy.Zvýšenou konzumaci ovoce a zeleniny nově doporučuje i odborná společnost sdružující odborníky na srdeční choroby, American Heart Association.
V Česku nedávno vznikl pro propagaci této myšlenky projekt Zdravá Pětka. Podle Poledneho by měl každý dospělý sníst denně nejméně 400 gramů ovoce a zeleniny.
Děti raději ovoce
Problémy s konzumací dostatečného množství ovoce a zeleniny nemají jen dospělí, ale i děti. Dotazníkový průzkum Fóra zdravé výživy v roce 2004 ukázal, že o to, aby jich jedly dost, dbá jen polovina rodičů.
Ovoce podle průzkumu denně jí 82 procent dětí, avšak zeleninu, která je pro zdraví důležitější, jen 54 procent z nich. Neoblíbenějším ovocem jsou u dětí jahody, následované jablky, ze zeleniny jim nejvíce chutnají rajčata.
Zdravý jídelníček

Bojíte se, že pět porcí ovoce a zeleniny je nad vaše síly? Není nutné jíst pouze je - stačí zdravé potraviny zakomponovat do vašeho běžného jídelníčku. Cílem v tomto případě není hubnutí, ale zdravější strava, prospívající srdci.
• sklenice stoprocentní ovocné šťávy k snídani, k níž si jinak dopřejete celozrnný chléb s rostlinnou pomazánkou
• snídani doplňte rajčetem
• před obědem si dejte misku zeleninového salátu
• k obědu si k hlavnímu chodu zvolte jako přílohu zeleninu
• k odpolední svačině si dejte jablko

Tajemství noci- spánkem ke kráse

17. října 2007 v 8:00 diety & tipy
To, zda se každé ráno probudíte krásná a svěží, nezáleží jen na dlouhém a vydatném spánku, ale hlavně na tom, jak noční hodiny, kdy organismus odpočívá a regeneruje se, dovedete využít ve svůj prospěch. Nemáte ve dne čas na péči o svůj zevnějšek? Pak k tomu využijte noc!

Stačí 10 minut denně !

15. října 2007 v 12:00 cviky
Zapomeňte na spinning nebo na úmorné zvedání činek. Kupte si míč! Proč je cvičení s ním tak účinné? Protože míč není stabilní a hýbe se, svaly kvůli udržení rovnováhy více pracují a namáhají se, do cvičení se zapojují i menší svaly, které jindy zahálejí. Oceníte to zejména při zpevňování problematických partií, jako je spodní břicho nebo zadní část rukou. Náš snadný zpevňovací program je určen pro cvičení doma. Jediné, co potřebujete, je gymnastický míč.
Ze začátku se možná budete cítit trochu nejistě, ale jakmile si vaše svaly zvyknou, získáte nad tělem mnohem lepší kontrolu, a hlavně vás to bude bavit.

Blumarine-spring 2007

14. října 2007 v 21:25 móda
Hodně jsem váhala, do jaké rubriky mám dát následující článek. Je to pro vás větší inspirace nebo se spíš budete koukat na krásné modely? Nakonec jsem se rozhodla pro to fashion... Přece jenom je to oblečení úplně nádherné... Takže tady máte pár modelů (skoro všechny) z přehlídky pro jaro 2007...

Eva Herzigová v Elle

14. října 2007 v 9:00 thinspiration
Možná, že to není thinspiration se vším všudy, když je (byla) těhotná. V každém případě to nic neméní na tom, že je krásn a bříškem jí to na fotkách moc sluší...
(tady je se svým přítelen Gregem)

10 způsobů jak popohnat metabolismus

14. října 2007 v 7:00 diety & tipy
Hroničtí hubeňouři mají tak záviděníhodně nastavený metabolismus, že spalují kalorie rychleji, než je u jiných smrtelníků běžné. My ostatní se musíme připravit na to, že každých deset let klesne rychlost našeho metabolismu o 5 až 10 procent. Jinými slovy: takto nenápadně můžeme přibrat až půl kila za rok. Ale také nemusíme. Stačí udělat pár změn v životním stylu, a metabolismus bude zase pracovat v náš prospěch.

CRRR!!! Budíček!!! Vstávat!!!

13. října 2007 v 16:26 diety & tipy
I ten největší optimista někdy vstane z postele špatnou nohou. Následující jednoduché recepty vám pomohou zatoulanou pohodu zase rychle najít.

Pozdrav slunci

12. října 2007 v 14:00 cviky
"Pozdrav slunci", často nazýván i "Sluneční modlitba", je dynamická, na sebe navazující sestava cvičení, skládající se z 12 cviků. Jedná se o co nejplynulejší, na sebe navazující cvičení, prováděného za pravidelného rytmického dýchání. Aktivuje tělo, mysl i ducha, povzbuzuje krevní oběh a nechává proudit energii celým tělem.

Vytvarování postavy

11. října 2007 v 14:00 diety & tipy
Cviky pro vytvarování postavy jsou tu jenom pro vás...

10.10.2008

10. října 2007 v 17:43 můj jídelníček
na nějakou dobu sem nebudu dáavt můj jídelníček. Zaprvý by to pro vás nebyla žádná inspirace, protože jím docela hodně, abych celej den vydržela na nohou, když odcházím ráno v sedm a vracím se večer v osm... Nevíte, jak mám jíst, abych to vydržela celý den a zároveň hubla? Potože pak v těch osm večer už nemám vůbec žádnou sílu na cvičení... Takže je to špatný... Musim to nějak vymyslet...
No a jak se mám jinak? Pořád se učím, někam běhám-kroužky- a jsem docela šťastná... Nějak mi svět příde pořád takovej pěknej, nevim, čim to je. :)
No a jak se máte vy?

Emmy Rossum

8. října 2007 v 19:26 thinspiration
Tady máte pár krásných fotek krásné Emmy Rossum, která mimo jiné hrála ve Fantomovi opery. Na ten film se určitě podívejte, zvláště vy, které máte rády muzikály..

Mail

8. října 2007 v 19:10 kecy
Tak mi to nedalo a napsal jsem včera na mail blogu, proč to blbne a co s tim... Tady máte odpověď, je to skoro to smý, co se vám teď zobrazuje nad novým článkem...
Vážení uživatelé systému Blog.cz,

poslední tři dny se systém potýkal s chybou velkého rozsahu, která velmi ztěžovala práci v administraci blogu. O víkendu se nám nepodařilo chybu odstranit, ale
v současné době by už práce v administraci blogu měla probíhat standardně. Za způsobené problémy se vám všem omlouváme a děkujeme za pochopení.

Zároveň se omlouváme, že na upozornění a dotazy zaslané e-mailem odpovídáme se zpožděním. Namísto odpovídání na stovky e-mailů jsme věnovali svůj čas a energii
nalezení a odstranění chyby. Není třeba nás na problémy upozorňovat opakovanými nebo hromadnými e-maily, jejich odstranění tím nijak neurychlíte. Sledujte
prosím oficiální informace uvedené v administraci Blog.cz.

Tým Blog.cz

To si dělaj srandu!!

7. října 2007 v 19:53 kecy
Nejenom, že když se chci přihlásit, hází mě to na vytvoření novýho blogu, ale po konečném přihlášení, které trvalo 5 minut, sem chci dát krásnou Emmy Rossum a ono to nejde!!! Nemám dostatečný přístup!! Děje se tohle jenom mně, nebo i vám!!! Já vážně nevim, kde se stala chyba...

6.10.

6. října 2007 v 14:09 můj jídelníček
9:30- banán, chůéb s lučinou a eidamem 30%1444 kJ
13:00- losos, brambory1350 kJ
18:00- budu v Praze, tak snad jenom něco maláho...
zatím celkem: 2776 kJ ( nechci jít přes 3000 kJ)

4.10.

4. října 2007 v 22:25 můj jídelníček
6:30- 2 lžíce bíl. jogurtu, broskev540 kJ
13:10- celozrnný chlebíček, eidam, kubacca 1050 kJ
16:00- horká čokoláda- coffeeheaven400 kJ
20:00- vločková lívanečky???
celkem: cca 2500 kJ
Netušíte, kolik může mít kJ jeden vločkový lívaneček?? Nedokázala jsem to nikde najít...

Sedviče s tuňákem a okurkou

3. října 2007 v 14:00 recipes
Další svačina so školy jenom pro vás...
pro 4 osoby potřebujeme :
- 1 konzerva tuňáka ve vlastní šťávě
- 1/2 salátové okurky
- 100 g cherry rajčátek
- jeden plátek světlého toastového chleba
- jeden plátek tmavého toastového chleba
1. Tuňáka necháme okapat.
2. Plátky chleba namažeme máslem nebo margarínem, poklademe omytou nakrájenou okurkou, zakryjeme vrstvou tuňáka a přidáme rozmáčknutá cherry rajčátka.
3. Opatrně přiložíme na obloženou stranu druhý plátek toastového chleba a překrojíme sendvič ostrým nožem na dva trojúhelníky.