Předělaný dopis od Any

24. března 2008 v 22:34 | Majuschka |  motivace
Tenhle dopis jsem našla u Kathy na blogu... Je moc hezky předělanej, prostě ho tu chci mít...
Ahoj. Jmenuju se Ana. Jsem tady, abych ti pomohla, ne ublížila. Nejsem tak docela tvoje kamarádka. Já jsem totiž ty. Zkus si představit, jak stojíš před zrcadlem a vidíš v něm mě - svůj odraz dokonalosti.Sebe bez všech negativních vlastností. Vidíš se, jak jsi štíhlá, máš krásné tělo, nádherné oblečení, úžasnou pleť a skvělé vlasy. Vidíš se přesně takovou, jakou bys chtěla být. Jsem jako tvé druhé já, ale abych byla přesnější, ty jsi druhé já mě. Já tě jen vedu k tobě samé. Jsem motýl a ty jsi zatím jen kukla, ale s mojí pomocí se z tebe brzy stane motýl - já. Pomůžu ti vyklubat se z té hnusné kukly a staneš krásným motýlem.
Přece nechceš být líná, válet se u televize a ztrácet čas nicneděláním a odkládáním všemožných věcí. Budeš úspěšná. Budeš mít dobré známky, spoustu času na přátele a na cokoliv si vybereš, protože se naučíš organizovat si svůj život tak, jak chceš. Pořádek v hlavě, pořádek v životě.Naučím tě milovat tvůj život,ale to můžeš jen tehdy, až se sebou budeš spokojená.
Pro začátek tě budu kontrolovat v jídle. Přejídáš se? Špatně, ale nevadí. Proto jsem tady. Když tě to popadne, budu tady já. Vzpomeneš si na mě, představíš s mě a už víš, že jsem s tebou. Nejsi v tom sama.Takže buď rozumná a neudělej chybu. nejen že je to nezdravé, taky chceš být přece štíhlá a ne prase, které se přejídá. Běž si třeba vyčistit zuby nebo si dej koupel. Zabav se něčím, než příjde čas na jedno z 5 jídel.
Dál tě musím varovat - nehladov. Víš přece, k čemu to vede. Při nejlepším vydržíš týden, ale pak se při nejbližší příležitosti zase přejíš a tvá snaha bude k ničemu, jen si budeš nadávat a to přece nechci. proto jez opravdu 5x denně menší porce. K snídani si dejněco, co tě zasytí, ale nepřeháněj to. Pak si dej malou svačinu, i když nemáš hlad. tak se vyhneš přejídání. Brzo příjde na řadu oběd, to si dej polévku a můžeš i kousek celozrného chleba. Ale pamatuj - nepřeháněj to. Potom zase nezapomeň na svačinu - raději zeleninu. K večeři si dej do 7 večer zeleninový salát, ale ne pečivo. Klidně sněz salátu víc, ale bez masa a chlebu, jen zelenina.
Když nemáš na vybranou, můžeš samozřejmě sníst něco jiného, ale zase opakuju - nepřeháněj to. pak je všechno v pořádku.
Každý den cvič - nejen posiluj, ale raději cvič. Například aerobic, švihadlo nebo si něco vymysli, třeba skákání a boxování s činkami. Nechám to na tobě, ale musíš se u toho zapotit. Spálíš mnohem víc kalorií, není to tak namáhavé a rozproudíš si kre v žilách, uvolní se ti endorfiny a budeš se cítit skvěle a ještě k tomu budeš hubnout:) Posilování ale taky zcela nezanedbávej.
S úsměvem se hubne líp. Nejsem tady jen od toho, abych ti pomohla od přebytečných kil, ale abych ti pomohla být šťastnou a takovou, jakou chceš být. Pamatuj - já jsem ty a ty už brzo budeš stejně krásná a šťastná jako já, až se zbavíš toho, co tě trápí. nejen kilogramy avíc, ale i tvé zlozvyky. Nic nestíháš? Naplánuj si den. Pořiď si diář a vše si do něj zapisuj. Učíš se celé hodiny a přitom se nic nenaučíš? Špatně. Vymez si určitý čas, třeba 2 hodiny a soustřeď se jen na jednu věc, nenech se ničím rušit a už vůbec ne počítačem:) Uvidíš, kolik najednou budeš mít volného času.
Když uděláš chybu, neříkej si, že se nic nestalo.Je to blbost, pak to totiž klidně uděláš znovu. Jsem pořád s tebou, Prohlédni si mě. Krásná, štíhlá, sexy...přesně to z tebe bude. zavři oči a představ si, jak se pohybuješ v mém těle. jak skvěle se ti žije. Vždyť je to tvoje tělo! Jen ještě není úplně hotové, jinak to máš ale přímo na dosah. Jen se musíš snažit. Má to cenu. Vím to. Já ti pomůžu, ale opravdu se snaž.
Až budeš zoufalá, mysli na mě já budu s tebou. Přesvědčím tě, že to, co děláme, má cenu. Nestojí tenhle tvůj novýkrásný vysněný život za to? Samozřejmě že ano.
Ty víš, že to chceš. Tvá Ana ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miss(h)ka Miss(h)ka | Web | 25. března 2008 v 20:19 | Reagovat

Tohle mi nepříjde jako dopis od any protože anorexie je přece jen nemoc a tohle mi příjde jako návod na dietu.

2 Es.TeL.kA Es.TeL.kA | 19. února 2009 v 12:46 | Reagovat

SuPeR ♥

3 Elizabeth Elizabeth | 27. června 2011 v 17:30 | Reagovat

krásnýý ♥ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama