Březen 2010

30.3.2010

30. března 2010 v 9:00 | M. |  můj jídelníček
Jak to tak vypadá, měla jsem před rokem víc rozumu než teď... Hezký jídeláky to byly... Tak to vyzkoušim znova, když to tenkrát pomohlo...

Ranní váha: 57,4kg

snídaně: musli s mlékem
oběd: jeden tast.chleba s ugrilovaným rajčátkem a sýrem
večeře: pomeranč

pohyb: hoďka posilko

Uvidíme...

www.schlankheit.blog.cz

Silnější já

29. března 2010 v 21:04 | M. |  můj jídelníček
Asi vážně potřebuju někoho, kdo nademnou bude vládnout, kdo bude silnější než moje tlusté já, někdo, kdo mi bude říkat "nejez to, budeš ještě tlustší." Že by to dokázala kamarádka na A., která se může kdykoliv zvrhnout v něco otřesného? Už jsem vůči jídlu vážně tak slabá, že jí potřebuju? potřebuju její pomoc která mě může dostat až na samé dno? Nevím...

  • snídaně: nic
  • oběd: těstoviny se zapečeným sýrem
  • večeře: rohlík se sýrem, pomeranč
Pohřešky: táflička čokolády

Co mě čeká zítra?

Bažina tuku

28. března 2010 v 22:49 | M. |  kecy
O víkendu jsem se snažila chovat normálně. To znamená, že jsem jedla 3x denně plus jedna svačina, dala si čokoládovou roládu. Bylo mi ze mě špatně.
Navrch mi přítel řekl, že mám "tak hezky měkký bříško." Poslední kapka, kterou jsem potřebovala slyšet. Řekl to láskyplně, ale přece jenom to řekl. 

Z čehož vyplývá jedno- já nechci být tou s hezky měkkým bříškem. I kdyby mě to měla stát cokoli, dokážu to. Zítra na pročištění hladovka. Potřebuju ji. O velikonocích tu nebudu, takže týden bez vás. Doufám, že to zvládnu. Musím. 

Potřebuji se s tím vyrovnat

25. března 2010 v 23:54 | M. |  kecy
Vždycky jsem myslela, že když budu cvičit, zdravě jíst 5x denně a mít chuť do hubnutí, že se mi zhubnout podaří. Jedla jsem 3x denně, samá zdravá jídla, cvičila a tloustnu. už mě to nebaví. Kazí mi to náladu. Ráno už raději nelezu na váhu, abych si nekazila náladu hnedka po ránu. při přednáškách řešim, jak moc mi leze z kalhot špek a neustále si sahám na břicho, jestli se mi nezvětšil. Jsem nechutná. Nemocná. A unavená z toho všeho. k čemu je mi snaha, když zase vypadám jako vepř?! je to nechutný. Teď o víkendu mám být s přítelem. Děsím se toho. Skoro celý týden jsme se neviděli, co když si všimne, jak jsem špekatá? Co když mi jednou řekne, že už se mu nelíbim? Myslím, že mě to čeká hnedka v pátek večer, až si na moje nechutný špeky položí hlavu. 

Chce se mi ze sebe zvracet, leč nejsem bulimička, tudíž se návštěva záchoda konat nebude. Už jsem z toho vážně unavená, holky. Vždycky jsem myslela, že bude snaha po zásluze odměněná. Že bude stačit, když se budu hodně snažit a zbytek že půjde sám. Nepůjde. Takhle to v životě nefunguje, alespoň z mojí zkušenosti. 

Takže to balím, alespoň na chvíli. Teď o víkendu tu stejně nebudu a blog mi by akorát připomínal mojí nemožnou vůli se sebou něco udělat a mojí nechutnost... Dejte mi čas, prosím... Rozmyslet se, co dál, jestli nejíst vůbec a riskovat a nebo jíst a tloustnout...
Po víkendu vám řeknu víc, teď si jdu otřít oči a udělat na noc pár sklapovaček.

22.3.2010

22. března 2010 v 11:07 | M. |  můj jídelníček
Motto: I want to have control.
I want a perfect body,
I want a perfect soul.

Ranní váha: 57,4 kg

  • snídaně: musli s mlékem
  • oběd: cherry rajčátka
  • večeře: jogurtík
Pohyb: 60 minut posilka

Víkend

21. března 2010 v 20:37 | M. |  kecy
Ahoj holčičky, jak se máte?
Kouká, že jsem vás zanedbávala, ale nebyla jsem doma, takže no internet, o víkendu na horách... No a zítra zase začínám... Když máte kolem sebe tolik lidí, špatně se nejí to, co jedí všichni ostatní. Není to omluva, ale...

No a jak se daří vám? Přemýšlím, že vám sem hodím zítra svoje photos...

3.den, 18.3.2010

18. března 2010 v 11:09 | M. |  můj jídelníček
Motto: You will be fat if you eat today, just put it off one more day.

Ranní váha: 56,8 kg (hrajeme s váhou takovou hru-ona se mě snaží nasr.. a já se snažim nenechat a se vydeptat a pokračovat v jídelníčku... Je to těžké, ale já budu ta, která vyhrává!!)


3. den
Snídaně
5 kuliček hroznového vína/yep
Svačina
nic/yep
Oběd
jablko
Svačina
1/2 jablka
Večeře
5 kuliček hroznového vína

Večer jdu plesat, takže doufám, že pohybem spálím dost kalorií a už konečně hnu s tou pitomou váhou!! Doufám, že si užíváte sluníčka a máte se jenom dobře

Keep smiling!!!

Dneska si dávám oraz

17. března 2010 v 9:31 | M. |  můj jídelníček
Motto: Neříkej že nemůžeš, když nechceš

Ranní váha: 56,9 kg (WTF??)

snídaně: jogurt tvarohový/yep
oběd: knedlíky se zelím
večeře: nic

Přiznávám se, vzbudila jsem se a měla dobrou náladu, očekávala alespoň deko dolu. Ne, byly dvě deka nahoru. Kur** už ale! Už mě to nebaví, tohle nesnášim, když se nedostává očekávaný výsledek. Ale beru to jako test- dokážu to i přes počáteční neúspěchy? Jo!!! Jen dneska dietu nemám, jsu k babi na oběd-sice to bude bezmasé, ale stejně... Nepřejim se, vím, že jsem silná dost. A pak už nic, pochopitelně...

Večer vás oběhnu a napíšu jak se mi dařilo...

2. den, 16.3.2010

16. března 2010 v 9:58 | M. |  můj jídelníček
Motto: Ne, děkuji, já hubnu :)

Ranní váha: 56,8 kg (jupíí, leze to dolů :)


Snídaně
activia - sladká bílá (105 kcal)/nic
Svačina
nic/yep
Oběd
2 rýžové chlebíčky (76 kcal)
Svačina
nic
Večeře
menší mrkev


Upřímně-dneska neplánuju nic jíst. Když dostanu hlad, tak si vezmu něco podle jídelníčku, ale pokud to půjde, tak si nic nedááám. Mám skvělou náladu, takovou až povznášející A jídlo? Vážně neřešim, musím se teď soustředit na důležitější věci. Takže asi tak. Večer přidám edit a nějaký inspirace...

Jak vám to jde?

1. den, 15.3.2010

15. března 2010 v 10:51 | M. |  můj jídelníček
Motto: Pokud nedokážu velet sama sobě, tak nikomu.

Ranní váha: 57,7 kg

Snídaně
jablko/ nic
Svačina
nic/ nic
Oběd
activia - sladká bílá (105 kcal)/ nic
Svačina
pomeranč/yep
Večeře
200 g salátové okurky (33 kcal)


Pohyb: 1,5 hodiny tancování, klasika

Dneska ráno jsem se vzbudila a bylo mi jasný, že to dokážu. Ten článek, který jsem psala včera, mi moc pomohl, uvědomila jsem si, jak na tom jsem a co jsem pro to schopná udělat. Možná, že je lepší, že mi šla váha nahoru, mám teď asi o 3 kila víc než před 14 dni. Ale je to motivace o to větší a silnější.

Tired...

14. března 2010 v 19:45 | M. |  kecy
Už jsem unavená. Ze všeho. Sama ze sebe, že si pořád říkám, že to konečně zítra zvládnu, že to byla jenom chyba, vzít si tu sušenku, když si jí berou všichni. Z mých trapných výmluv, že vážim o kilo víc, protože mám menses. Že jsem vlastně docela hezká, že zhubnout zase tak moc nepotřebuju a mýmu klukovi se líbim taková, jaká jsem. Že je důležitější, jací jsme uvnitř a ne na povrchu. Že se nebudu stydět oblíknout se do plavek až bude léto. Že se cítím sebevědomě, když se snažim nasoukat do kalhot velikosti 40. Ale takhle to nefunguje. Dneska ráno jsem poprvé zažila jaký to je, když nenávidíte svoje vlastní tělo.

Byl to hnus. Ležela jsem vedle mého milovaného, cítila, jak jsem celá oteklá a nafouklá (mám měsíčky, což se dá použít zase jako dobrá výmluva..) a děsila se toh, že se probudí, podívá se na mě a dojde mu to. Že nejsem perfektní, že moje vyšpulený břicho ála 3. měsíc není hezký, že se zvedne a opustí mě. V tu chvíli jsem se vážně nesnášela, chtělo se mi ze sebe zvracet, z toho jak vypadám, nikdy nic nedotáhnu do konce, že nejsem perfektní a vypadám hnusně. Konečně jsem se podívala pořádně do zrcadla a pochopila. Že s jídlem to vážně nejde. Že jsem strašně slabá a nemocná na hlavu, že jsem svoje tělo neviděla dřív. A že tentokrát je to už naposled, co začínám. Na konci je buď vysněný život s krásným tělem a nebo život se zatracením, protože vím, že se nikdy nedokážu vyrovnat s tím, jak vypadám, jak budu vypadat po dětech. Vím, že pokud to tentokrát nedokážu, budu se nenávidět až navěky.

Ale ve mě je ještě to druhé já. Ta mrcha, která si nenechá od nikoho nic líbit (jako do teď). Sebevědomá, hubená, která si vystačí s minimem jídla a všichni jí chválí, jaká je krásná. Úspěšná, která nemá půl roku špatnou náladu tak že nechce vylézt z postele. Prostě "gorgeous". Upřímně jí musim litovat, že žije v mém tlustém a ošklivém já. Ale teď jí dávám volnou ruku, pouštím jí z otěží, ať konečně začne žít! Protože ona na to má, ona se nebojí, že zhubne moc. Nikdy není moc. Ona se nebojí sušenek, čokolád, rodinných oslav, že si vezme. Ne. Ona je odvážná, odmítne s pohledem do očí "Ne, děkuji, dám si až později". Nemá strach. A tahle slečna se ve mě teď probudila. A ví, že jí nic nezastaví. Že bude taková, jaká chce a ona a ne, jak jí vidí ostatní. Tečka.


11.3.2010 4

11. března 2010 v 9:02 | M. |  můj jídelníček
Motto: Když si teď tu sušenku dám, všechna má snaha bude k ničemu a dopadnu jako většina lidí na planetě. A já nejsem jako většina!!

Já vim, já vim, nedívejte se na mě vyčítavě. Od víkendu jsem tu měla kamarádku, takže jsem byla ráda, že se dostanu jenom na mail. Cvičení taky nemožný a skrz její vyčítavý pohledy jsem se nemohla ani pořádně "nenajíst". Naštěstí už odjela a nechala mě napospas sama sobě Takže můj dnešní jídelníček bude vypadat takto:


Snídaně
jablko/pomeranč, nic jinýho nemáme doma ;)
Svačina
nic/yep
Oběd
nic
Svačina
1 celozrn. rohlík- místo toho rohlíku si dám jogurt raději, snad to neva...
Večeře
pomeranč


Ranní váha: 56,0 kg

9.3.2010

9. března 2010 v 22:24 | M. |  můj jídelníček
Ahoj kočky, omluvám se, že píšu zase až takhle večer, ale neměla jsem celý den přístup k netu, takže vás všechny oběhnu až zítra dopo, slibuji :)
Jinak se mi hubne docela dobře, teď večer jsem měla 56,4 kg, předevčírem to bylo 57,3 kg, večer, takže myslím, že tak kilčo je dole. Jo a jinak, koupila jsem si psyllium!! Mám to v kapslích a sice se má jíst až 5 kapslí denně, ale já budu jíst jenom 3, pokaždé v čase hlavních jídel. Tak uvidíme, co to se mnou udělá...

Snídaně
activia - sladká bílá (105 kcal/yep)
Svačina
nic
Oběd
2 rýžové chlebíčky (76 kcal)/musela jsem řízek, i když byl malej :(
Svačina
nic
Večeře
menší mrkev/kus koláče :(


9.3.2010, 1.den

9. března 2010 v 11:40 | M. |  můj jídelníček
Omlouvám se, včera jsem nebyla na netu, byla jsem totiž pařit Takže k tomu připočtěte nějakej ten alkohol....

1. den
Snídaně
jablko/yep
Svačina
nic
Oběd
activia - sladká bílá (105 kcal)/yep
Svačina
pomeranč/yep
Večeře
200 g salátové okurky (33 kcal)
/yep

Ani to nebyla tak hrozný, musím říct. Dneska je jenom problém, že jsem u babičky, takže do mě chce nacpat maso. Bohužel je babi všimavá a přišla na to, že jídlu v poslední době moc nedávám... A protože nechci vzbudit podezření a ona by to byla schopná říct mámě, musim si to dát Tak zase budu alespoň hodně cvičit a dodjdu si koupit to psyllium K narozeninám!

16 dnů...

7. března 2010 v 19:36 | M. |  můj jídelníček
Přidala jsem se k Nici na 16-ti denní dietu. Vím, že je to možná riskantní, na druhou stranu- bude to určitě lepší než to, jak jim teď. Tak mi držte palce, začínám zítra!!!
1. den
Snídaně
jablko
Svačina
nic
Oběd
activia - sladká bílá (105 kcal)
Svačina
pomeranč
Večeře
200 g salátové okurky (33 kcal)


Konečně

7. března 2010 v 18:58 | M. |  můj jídelníček
Konečně jsem doma!!! Víkend byl dobrý, ale musela jsem jíst všechno, co mi dali Když nad vámi totiž kamarádi sedí a ptají se, proč moc nejim a jestli držím dietu, nejí se špatně . Takže se dneska večer raději nebudu vážit, teď jsem tu objevila mezi DvD Moulin Rouge, takže jdu koukat a u toho cvičit... A budu to moje cvičení cvičit dvakrát za sebou, abych ty moje špeky trochu připravila na krušnější časy...

Jinak zítra začínám zase můj pitíček, kdo se chcete přidat, jen do toho, já budu jenom ráda!!! Mám vás ráda, holky a společně to dáme!!!


5.3.2010

4. března 2010 v 22:33 | M. |  můj jídelníček
Motto dne: Kdyby to bylo jednoduché, byl by hubený každý...

Zavedla jsem novou věc, na každý den sem hodím nějaké motto, které si bprůběhu dne: udu celý den říkat, aby mě to nesvádělo. A když jsem se dneska zamýšlela nad těma svejma večerama... Upřímně, raději si budu zahrávat s Anou než být tlustá. Nesnášim, jak mi špeky lezou přes břicho, jak se mi napínají kalhoty a roztečou stehna, když si sednu. Nepropaguji anorexii, nechci jí mít. Ale budu hladovět, pokud to ponese kýžené výsledky. A vím, že zítra to dokážu! Protože jsem silnější než dneska. A protože už nechci zažít přetékající špek...

snídaně: černý čaj
svačina: cola (3dcl)
oběd: bílý jgurt
svačina: druhá půlka coly (3dcl)
večeře: černá čaj

V průběhu dne: zelný čaj 1l a voda neomezeně (ale nechci se ve vlaku počůrat )


4.3.2010

3. března 2010 v 23:09 | M. |  můj jídelníček
Potřebovala bych slyšet "Jsi strašně tlustá, vypadáš jako prase!!" Možná by to byla dostatečně silná motivace. Každý den se držím až do večera. Pak to na mě padne a já sním chleba, zeleninu a navrch muffina. Nejsem přejezená, ale vím, že bych tohle jíst vážně neměla. Potřebuju, aby mi někdo řekl, že jsem nechutná. Možná, že v tomhle to mají tlustí lidé snazší. Oni jsou doopravdy tlustí a potřebují doopravdy zhubnout. Já nejsem tlustá, spíš oplácaná. Vypadám jako Nicole Richie na začátku, než začala hubnout. Průměr, možná patřící už do tý "tlustší" populace. Ale já chci patřit níž. Mnohem níž. Takže zítra tenhle jídelníček. Nebudu se držet jenom dopoledne. Budu se držet celý den, protože Nicole to taky zvládla! A mít v těhotenství 55 kg, kdo by nechtěl, že? Chci vážit 48 kg a nic mě od toho neodradí. Vzpomenu si na Nicole. A dokážu to.

Snídaně: černý čaj/ yep
Svačina: cola light/ mlíko, 3 dcl
Oběd: bílý nízkotučný jogurt/ musela jsem 1/8 domácí pizzy, máma by mě nepustila od stolu:(
Svačina: černý čaj/ yep
Večeře: cola light/ normální večeře-houska se sýrem, dva muffiny a zmrzlina
Tekutiny: 2 l vody, 1 l neslazeného zeleného čaje


Vysvětlete mi, jak je možný, že se celý den držím, nic nejim a večer, když už ani nemám hlad, tak se takhle napucnu??? Já prostě vážně buď nesmim jíst celý den nic a nebo pak žeru... neměla jsem si dávat ten oběd. Debil!!! Teď o víkendu jedu na jedno soustředění, kde naštěstí nevaří moc dobře a obchod nikde taky neni, takže nebudu moc jíst... Jenom je pitomý, že tam nemůžu cvičit, protože jsou všude furt lidi :( Ale budu na vás myslet, budu myslet i na Nicole... Ještě že jste všechny moje inspirace a říkám si, že když vy, tak já taky!!!

Společně to zvládneme!!!

3.3.2010

3. března 2010 v 9:40 | M. |  můj jídelníček
Včera jsem se domu vrátila až tak pozdě, že jsem už byla líná přidávat můj jídelníček, snad mi to odpustíte . Tak tady alespoň přidávám plán na dnešek, snad to vydržím.

Dnešní váha: 54,8 kg

  • snídaně: četný čaj
  • oběd: něco u babi, co si budu muset dát, ale jenom málo!!!
  • večeře: pomeranč
Jinak jsem zjistila, že když s sebou svůj hubnoucí diářek mám, je všechno v pohodě a nežeru!!! Takže doporučuji


New beginning

1. března 2010 v 21:53 | M. |  kecy
Tak vám tady, vy všichni, kteří čtete můj blog, přísahám, že v průběhu mé nové diety budu až do dosáhnutí mého cíle (48 kg) dodržovat tyto pravidla:

- vypiju před každým jídlem sklenici vody
- sladkosti pro mne neexistují, stejně tak jako brambůrky, koláče a jiné nepěkné věci
- můj hlavní zdroj bude ovoce, zelenina a jogurty
- nebudu jíst po páté hodině večerní
- nebudu si sladit čaje
- každý den budu minimálně 1 hodinu cvičit

A jak toho dosáhnu?

- nesejdu z cesty kvůli tomu, že chce zbytek populace zůstat tlustými. Ať jsou, když je to baví, ale ať se ze mě nesnaží udělat průměr.
- příliš si vážím svého těla na to, abych ho zatěžkávala nějakýma mastnýma a hnusnýma jídlama.
- myslím hubeně, jako Nicole, Lindsay a spol.
- dokážu vzdorovat pokušení, protože je to jenom přelud, doopravdy toho budu další den litovat

- všude s sebou budu nosit svůj hubnoucí bloček, aby mi bylo hej
- budu silná, protože nikdy není pozdě na to být tím, kým chci