zajímavé články

Jedí vůbec modelky?

19. července 2009 v 12:00
Při pohledu na ty štíhlounké modelky se sama sebe ptám (a určitě nejenom já), jeslti někdy jedí... Tak si poslechněte tohle video, je jim velice dobře rozumět.

Jedna z nich říká: No, naposledy jsem měla snídani, tady mají jenom sandwiche nebo croissanty...
Jiná zase: Ale já opravdu jím! No fakt!

No prostě pochopíte, že nejedí... Jaké překvapení...

Kristen Stewart je údajně těhotná

17. července 2009 v 18:32
Chacha Bulvár si už nemá co vymýšlet a protože Kristen vztah s Robem nikdy nepotvrdila, vymyslej si tohle V žádném případě si nemyslím, že je to pravda, ta pravděpodobnost je asi tak jako že jsem těhotná já, ale co my víme Tak se tak trošku zasmějte, co jsou si lidi schopni vymyslet...

I když mladá herečka Kristen Stewart (19) nikdy vztah s hereckým kolegou Robertem Pattinsonem (23) nepotvrdila, pár spolu údajně po milostném románku zplodil dítě. Tyto informace jako první přinesl australský časopis New Weekly.Podle přístupných zdrojů se Kristen o svém těhotenství dozvěděla před týdnem a myšlenka, že ve svém lůni čeká dítě jí údajně začala napadat poté, co nedostala menstruaci.

"Když si to spočítala, zjistila, že se jí to zpozdilo, takže si samozřejmě začala myslet, že by mohla být těhotná. Kristen požádala jednu ze svých kamarádek, aby jí ten test koupila, protože měla strach, že by jí někdo v lékarně zahlédl. Je z celé situace velmi nervózní," informovala kamarádka.

Navíc se diskutuje o tom, zda není otcem dítěte samotný kolega z "Twillight" Robert Pattinson, jelikož doba těhotenství, ve kterém se Kristen nachází tomu tak odpovídá.

"Kvůli tomu, že otěhotněla zrovna nedávno si myslí, že by otcem dítěte mohl být Robert."

V roce 2008 spolu Kristen a Robert natočili romantický horror "Twillight". Později se devatenáctiletá herečka rozešla se vým přítelem Michaelem Angaranem. V současné době je Kristen na natáčení snímku "The Runaways" v Kalifornii, zatímco Robert v New Yorku, kde i on pracuje na novém filmu "Remember Me".

Úplně bez cukru?

27. ledna 2009 v 17:35 | Majuschka
když už se tak snažíme bojovat sami se sebou proti cukru, dávám sem rozhovor s diabetioložkou, jejíž pacienti se na cukt nesmí ani podívat-až do konce života...
Bez cukru? Hodně lidí si bez něj svůj život nedovede představit. Někteří se ale musí naučit bez něj žít. Je to opravdu tak strašný život, když si nesmíte osladit kávu nebo sníst dortík?


*Co je to cukrovka?

Pro někoho obávaný strašák, pro někoho představa, že si prostě "tu a tam ubere cukru a bude to". Cukrovka, s nadsázkou řečeno, umí obojí. Na jednu stranu nám život zase tolik ovlivnit nemusí, na druhou stranu nám ho ale může zničit. Nejvíc přitom záleží právě na nás a našem přístupu. Málokdo si například uvědomuje, že v případě diabetu II. typu vytěží maximum z jednoduché prevence - vyvážená strava, v níž nepřevládá bůček, slanina, vepřová kolínka a podobné zabijáky, zdravý přístup k pohybu, péče o vlastní tělo - to všem může riziko cukrovky přinejmenším oddálit. A pokud se to nepodařilo, je namístě zodpovědnost - jedině díky ní totiž s nemocí můžeme úspěšně bojovat. A pokud se bojíte slavné diabetické diety, nemusíte. Vyptali
jsme se na ni za vás.

Asi se stanu vegetariánem

21. ledna 2009 v 13:45 | Majuschka
Maso mi sice chutná, i když ho teď v poslední době moc nejím... Ale potom, co jsem viděla tohle strašný video si každý sousto rozmyslim... Nesnažim se vás přesvědčit, abyste byly taky vegetariánkami, jenom vás chci upozornit na to, že něco takovýho je... i když vy to nejspíš víte...
Je to vážně hrozný...

Inspirace?

18. ledna 2009 v 20:53 | Majuschka
Tenhle článek jsem našla, když jsme četla prosincový Harper's Bazaar... Nejdřív jsem se vyděsila, potom jsemnad tím přemýšlela a nakonec jsem uznala, že mají možná pravdu a jejich životospráva není k zahození... Dá se praktikovat ale pouze v případě, že žijete samy a nebo máte hooodně tolerantního partnera...
Každého lékaře by pravdou o své "životosprávě" vyděsily, každý psycholog by se snažil odkrýt jiný, skrytý problém, který řeší svým týráním se, každý gurmán by nad jejich počínáním nechápavě kroutil hlavou. Ony si ale jídlo zakázaly a nemá to žádný jiný důvod než strach. Strach, že přijdou o svoji štíhlou postavu. Strach, že by mohly přibrat třeba jen kilogram. Strach, že klesnou na jakémsi společenském žebříčku. Strach, že k jejich práci se nehodí mít nějaký ten "špíček". Strach, že přijdou o své dosavadní přátele. Strach, že pak nebudou mít rády samy sebe.

Velká tlustá lež

6. června 2008 v 7:56 | Majuschka
Tenhle článek mám z Elle. Je sice delší, ale je v něm hodně pravdy... Takže kdo si chce počíst, jen do toho
Jsem tlustá. Když zhubnu, celý život bude rázem mnohem lepší. Mýtus, kterému ženy věří. Zapisují si, co kdy snědly, kde přibraly, vytvářejí tabulky, počítají kalorie, pozorují se, mluví o dietách s přítelkyněmi. A právě proto přibírají.
Libovolné místo, libovolná restaurace, libovolné tři ženy na obědě. První drží dietu - novou, tu ještě nezkoušela. Druhá si chce objednat jen předkrm, aby zahnala výčitky ze včerejší pozdní večeře. Třetí si naopak chce dopřát něco výjimečného - v práci jí padají termíny na hlavu a její nový objev jí zase nezavolal, tak se rozhodla se potěšit, odměnit, ukonejšit. Sedí nad jídelním lístkem a v duchu rozebírají menu podle kalorií i složení - jestli si dát těstoviny, na které mají chuť, ale které jsou plné uhlohydrátů, nebo maso - ale co zase s přílohou… Mají hlavy plné myšlenek o 'správném' a 'nesprávném' jídle.
Když přijde servírka, první žena si objedná salát Caesar, protože se její dietě blíží nejvíc. Druhá polévku, ale s pečivem. Třetí, která toho přece jen nechce sníst moc, si dá dezert. Odpoledne ovšem na ně na všechny přijde chuť i ještě na 'něco dobrého' (vždyť toho navíc moc nesnědly). První skončí v cukrárně, druhá u čokolády, která jí už dlouho leží v šuplíku, a třetí si během zařizování ve městě koupí chlebíček.

Asi se stanu vegetariánem

11. května 2008 v 19:18 | Majuschka
Ne, neopičím se po Kathy a maso mi chutná, i když ho teď v poslední době moc nejím... Ale potom, co jsem viděla tohle strašný video si každý sousto rozmyslim... Nesnažim se vás přesvědčit, abyste byly taky vegetariánkami, jenom vás chci upozornit na to, že něco takovýho je... i když vy to nejspíš víte...
Je to vážně hrozný...

Co jí modelky a co ne

4. května 2008 v 21:11 | Majuschka
Na tenhle článeček jsem narazila, když jsem hledala nějaký diety... Je to z tohohle blogu. přijde mi to dost zajímavý, ale zase na druhou stranu to musí brát člověk s nadhledem, protože z fotek z backstage může člověk usoudit, že modelky kouřek jako fabriky a šampaňský teče proudem ... No posuďte samy...
Vymodelujte si postavu modelky
Možná o něm také sníte. O ideálně štíhlém těle modelky. Některé z nich udržování křivek nepřinášejí oběti, pro jiné je to ale každodenní boj a odříkání.
Čeho se bojí jako čert kříže
Modelka nejí těstoviny, protože jsou příliš velkou zásobárnou energie, kterou by se jí vždy nemuselo podařit vydat. Modelka ze svého jídelníčku vyloučila i sýry a to zejména sýry tvrdé. Modelka si do svého ovocného salátu v žádném případě nenakrájí žádné banány, nekupuje si avokádo a vůbec se vyhýbá tropickému ovoci, které je většinou poměrně kalorické. Modelka a sušenky, neřkuli čokoláda jsou naprosto neslučitelné elementy. Tolik kalorií, to by byla sebevražda! Totéž platí i o vepřovém mase a slanině. Tady je příliš mnoho tuku. Modelka si nikde neobjednává žádné přílohy, jako jsou třeba brambory nebo fazole, a rozhodně ji neuvidíte ukusovat rohlík nebo jakékoli jiné bílé pečivo. I vajec je v modelčině asketickém jídelníčku pomálu. Modelka nesolí, nesladí, nepoužívá ocet, hořčici, olej (kromě trochy toho panenského olivového - extra virgin) a máslo. Například sůl totiž zadržuje v organismu zbytečně moc vody. Modelka nepije nápoje s bublinkami a už vůbec ne slazené limonády. Bublinky totiž nafukují a zpomalují proces trávení. O sladkém se snad už ani není třeba zmiňovat. I na rautech a party se uvědomělá modelka vyhýbá kávě a alkoholu jako čert kříži. V alkoholu je opět příliš mnoho kalorií a kofein v kávě by jí mohl zadělat na celulitidu. A to je naprosto nepřijatelné!
Všechno zelené má zelenou
Nemusíme se bát, že by modelka vůbec nic nejedla. Konzumuje vše zelené. Ne že by se snad přímo chodila pást, ale dopřává si brokolici, špenát, lusky apod. Připravuje si superdietní saláty: zeleninu mixuje s citronem a malinkou lžičkou olivového oleje. Také jí kuře, ale jen vařené nebo grilované a bez kůže. Smažené nebo pečené by do pusy přirozeně nevzala! Modelka jí i ryby vařené v páře a především ty z moře vylovené. Sladkovodní jsou už příliš tučné. Pokud si dopřeje rýži, důkladně ji před vařením propírá, aby ji zbavila škrobu. Také jí nízkotučné výrobky, jako je jogurt nebo kozí sýr. A ovoce. Ale to jen do tří hodin odpoledne. Potom už ani dílek pomeranče. Své jídlo si modelka občas i okoření: třeba citronovou kůrou, oreganem, mátou nebo bazalkou. A také hodně pije: nejméně dvě láhve vody nebo bylinkového čaje denně. Bez cukru a bez sladidel, samozřejmě!
Nejpřísnější bojová taktika
Modelka jí asi tak třikrát, maximálně čtyřikrát denně. Ale jen malé porce, prosím! Pomalu ujídá z malých talířků a mističek, protože jídlo servírované na nádobí menšího průměru budí dojem většího množství. Modelka po šesté hodině večerní už v žádném případě nevezme nic do úst, i kdyby celý den fotila nebo se proháněla po molu a vůbec neměla čas se najíst. Možná jen v případě, že by ten den neměla v úmyslu spát, by si mohla přece jen něco malého dopřát. Jíst totiž může ještě šest hodin před spaním. Modelka také cvičí, aby si zpevnila svaly a aby se zejména její malý zadeček i v těch nejmenších bikinkách při přehlídce spodního prádla ani nehnul.
Adriana Lima
 
 

Reklama